fbpx

reCloud

Jediný realitný event, ktorý potrebuješ v tomto roku!

Zmenilo to život Róberte, zmenilo ho aj Braňovi! A môže aj Tebe! Ak neprídeš, nedozvieš sa, čo z nich urobilo tých najznámejších slovenských realitných maklérov!

Na troch miestach, v Košiciach, Bratislave a Žiline sa po prvýkrát podelia o toto tajomstvo. Môžeš donekonečna sledovať online kurzy, scrollovať instagram plný motivačných spríkrov. Niet však nad osobné stretnutie, kde sa môžeš na rovinu pýtať, zažiť energiu a poradiť sa. Preto neváhaj a daruj svojej kariére deň, ktorý zmení tvoj maklérsky život!

Koho na workshope stretneš:

JUDr. Róberta Mecková
JUDr. Róberta Mecková riaditeľka reCloud, realitná maklérka
Po štúdiu práva vhupla rovno do realitnej praxe, ktorá ju fascinovala natoľko, že svoj tím rozširovala až do podoby najsilnejšej realitnej kancelárie v Košiciach s viac ako 20 maklérmi na palube. Vo veku 35 rokov teda vedie úspešnú realitku, kreuje jej smerovanie aj imidž a spája sa s najväčšími hráčmi na trhu. Spoločnosť Fingo ju oslovila na vytvorenie a riadenie platformy pre realitných maklérov, a tak je dnes líderkou moderného prístupu, ktorý má za sebou silné IT zázemie a využíva najmodernejšie technológie. „Dnes by sa mal realitný maklér sústrediť najmä na to, čo mu ide najlepšie - na predaj! Všetko ostatné by mal nechať na svoj podporný team. Presne takto som si to vždy predstavovala. Moje myšlienky sa dnes stávajú realitou a ja budem nesmierne rada, keď sa s nimi budem môcť podeliť aj s ostatnými kolegami v odbore. Teším sa na osobné stretnutie“, Róberta Mecková
Ing. Branislav Čuri
Ing. Branislav Čuri realitný maklér a coach
Keď pričuchol k realitám, hneď vedel, že tento biznis potrebuje robiť po svojom. Inšpiroval sa Amerikou a tými najlepším čo ponúkala: Ryanom Serhantom. Bolo to v dobe, kedy makléri boli radšej konzervatívni. Práve táto zmena optiky z neho urobila najviac diskutované meno v maklérskych kruhoch. Každý hovoril o tom, ako Braňo prilieta na nehnuteľnosť na vrtuľníku, skáče do luxusných bazénov v šatách či sa lyžuje v obleku. Neskôr pritvrdil a lietal po svete ako “Čuriman” a zachraňoval ľuďom bývanie. Slogany ako : “So mnou predáte drahšie!” ukázali, že sa nebojí zastať si jednu stranu, stranu predávajúceho, a tak predával, dvíhal províziu a dnes udáva trendy a koučuje kolegov. “Nikdy netreba zaspať na vavrínoch! Ísť stále dopredu sa môže zdať vyčerpávajúce, ja som však našiel spôsob, ako sa to dá elegantne obísť! Neveríte? Tak sa ma na to príďte opýtať osobne!” , Branislav Čuri
MSc. Denis Vencel
MSc. Denis Vencel CEO Vyvyd creatives
Najvirálnejší marketér na Slovensku nastúpil na loď reCloud, aby svojimi znalosťami potiahol nielen projekt samotný, ale aj každého jedného maklérka v ňom. Už 10 rokov sa venuje marketingu, posledné 4 tomu v online priestore. Je expertom na organické virálne videá, ktoré si ľudia medzi sebou bezplatne zdieľajú a pripravuje reklamné kampane na sociálnych sieťach firmám zvučných mien, ktorým získal už viac ako 80-tisíc sledujúcich, a to bez reklamy. Denis má za sebou štúdium marketingu na slovenskej aj londýnskej univerzite a stal sa priekopníkom vo videotvorbe najmä na Instagrame (@denis_vencel).
Mgr. Radka Kovaľ Mazáková
Mgr. Radka Kovaľ Mazáková moderátor
Tvár a hlas mnohých realitných videí a predsa nepredáva. Túto rolu necháva maklérkom. Ona stojí v pozadí ich video tvorby: pripravuje scenáre, pomáha pri natáčaní a upriamuje pozornosť na prednosti maklérov aj ich nehnuteľností. “ Som moderátorka a kreatívec. Tvorím obsah na mieru a pomáham prekonávať maklérom strach z natáčania. Na pľaci to nie je vždy ružové, ale pod správnym vedením je výsledok zaručený!”, Radka Kovaľ Mazáková
Filip Steranka
Filip Steranka marketing
„Kto nepridáva na sociálne siete, ako by ani nebol. Taká je dnešná rýchla doba. Ľudia nakupujú domy a byty cez Instagram, chcú vidieť pozadie a zákulisie. Ja neváham, kráčam s trendmi a dávam dnešným ľuďom presne to, čo chcú.” Filip Steranka je generácia Z, ktorá sa s mobilom v ruke narodila. Odhaľuje pozadie homestagingu, homeliftingu, natáčania videí aj každodennej práce realitných maklérov. Tvorí image realitnej kancelárie Tobi real a osobné brandy mnohých realitných maklérov. Je expertom na to, aby boli veci krátke, zrozumiteľné, no napriek tomu do detailov prepracované a úderné. Presne také, aké majú moderní ľudia radi.
Ing. Monika Bortáková
Ing. Monika Bortáková fotograf / homestager
Vo svete realít je už 11 rokov. Predtým , ako sa naplno vrhla do ich skrášľovania, ich najskôr predávala. Posledných 5 rokov sa venuje homestagingu - a čo si nadizajnuje, to si aj odfotí. Na konte má mnoho vzdelávania vo foto aj dizajnérskej sfére. Jej rukopis je rozpoznateľný na prvý pohľad. Nadčasové materiály, recyklovaný masívny nábytok, naturálny štýl aj pastelové farby. Čistota a jednoduchosť sú jej dominantné princípy. Pri práci si pomáha vizualizáciami, moodboradami a je kamoška aj s umelou inteligenciou. Sama vraví, že ľudské vzťahy nič nenahradí a AI vníma skôr ako pomocníka, ktorý jej šetrí čas,napríklad pri vytváraní virtuálnych homestagingov. Dokáže jej izbu na počkanie upratať, nahodiť závesy či nainštalovať kuchynskú linku. Nikdy však svoje výtvory nepustí von bez finálnej kontroly, predsa len, ľudské oko je citlivé na estetiku a detaily.
Ján Šimko
Ján Šimko kameraman
Vizuálna reklama je v digitálnom svete čoraz dôležitejšia a aj nehnuteľnosti na predaj si zaslúžia byť odprezentované v tom najlepšom svetle. Na natáčanie realít sa výlučne špecializuje už viac ako 5 rokov a po stovkách úspešne ukončených projektov si hovorí, že našiel veľmi dobre fungujúcu receptúru prezentácie. V spojení s kreativitou maklérov sa mu podarilo vytvoriť niekoľko nezabudnuteľných tvárí na realitnom trhu, spolu s niekoľkými z najpopulárnejších videí.
JUDr. Marek Hrouda, LL.M.
JUDr. Marek Hrouda, LL.M. advokát
Viac ako 15 rokov riadiaci advokát v Advokátskej kancelárii MAZAKOVAHROUDA. Dlhodobo sa venuje poskytovaniu právneho poradenstva v oblasti realít, developerských projektov, nájomných vzťahov s cieľom zabezpečiť účinnú ochranu práv pre svojich klientov. Špecializuje sa na problematiku ochrany osobných údajov a využívanie AI v oblasti práva. Spoločne s Róbertovu vymysleli spôsob zabezpečovania právneho servisu, prípravy, realizovania zmluvných vzťahov a zastupovania počas katastrálneho konania v rámci platformy pre realitných maklérov. Marek verí, že v poskytovaní zdieľaných služieb akými je reCloud, je budúcnosť, aby sa každý mohol venovať tej práci, ktorá ho baví a živí, a všetky súvisiace činnosti budú rýchlo a profesionálne zabezpečované schopnými odborníkmi, na ktorých sa dá kedykoľvek spoľahnúť.

Predošlé eventy:

S maklérmi intenzívne pracujeme a školíme ich naživo aj online. Avšak stretnutie, na ktoré ťa pozývame teraz, tu ešte nebolo !

Podrobnosti o workshope:

Registračný formulár:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Lokalita

Kto sme ?

Spoločnosť Fingo je multikanálový finančný sprostredkovateľ s dôrazom na pohodlie a férovosť pre klientov aj finančných sprostredkovateľov. Vďaka spojeniu unikátnej technologickej platformy a lokálneho know-how o trhu finančného sprostredkovania Fingo ponúka to, čo konkurencia ešte len sľubuje. Skvelým príkladom je aj novinka: reCloud – platforma pre realitných maklérov.

Časté otázky: ​

Čo sa na workshope dozvieš?

Workshop bude koncipovaný ako diskusia s konkrétnymi ukážkami a príkladmi. Bude sa odvíjať od osobných príbehov Róberty Meckovej a Branislava Čuriho, ktorí uspeli vo svete realít. Budú hovoriť aj o tom, ako sa trh mení a ako im platforma reCloud od Finga dokáže pomôcť pri ich maklérskej praxi.

Ako dlho bude workshop trvať? Bude aj coffebreak?

Workshop bude trvať cca 2,5 hodiny aj s prestávkou na občerstvenie. Ak bude veľa otázok, tí ktorí budú chcieť, môžu zostať aj dlhšie.

Zaväzuje ma účasť na workshope k niečomu?

Účasť na workshope je dobrovoľná a nezaväzuje účastníkov k ničomu.

S kým sa na workshope stretneš ?

Okrem hlavných spíkrov, Róberty a Braňa, stretneš aj celý ich podporný team - teda marketérov, kameramanov, fotografov, právnikov, správcov sociálnych sietí, homestagerov aj asistentky.

Koľko stojí tento workshop?

Workshop je zadarmo pre vopred registrovaných účastníkov. V deň workshopku bude bezplatná registrácia uzatvorená a nebude sa dať na neho dostať.

Ako sa mám na workshop obliecť? Je nejaký dress code?

Obleč sa pohodlne. My budeme v rifliach a košeli. Ako do práce. Dress code je: Business casual.

Kontaktujte nás:

Bc. Miroslav Matis – backoffice